Co robimy?

Wykorzystujemy najnowsze technologie do tworzenia niesamowitych wrażeń, które wyróżnią Cię z tłumu. Nasz zespół opracowuje niestandardowe rozwiązania dla różnych platform VR, w tym HTC Vive, Windows Mixed Reality, Oculus Rift, Oculus Go i innych.

Aplikacje VR

Używamy naszych technologii by tworzyć immersyjne przeżycia VR od początku do końca, zapewniając wysoką wartość biznesową dla każdego klienta.

Wirtualne szkolenia i symulacje

Wejdź w nowy wymiar edukacji, opracowując symulacje VR i szkolenia, których potrzebujesz.

Wirtualne wycieczki

VR to nieograniczone możliwości. Twórz wirtualne muzea, interaktywne wystawy, wizualizacje produktów oraz interaktywne pokazy

Uniwersalna platforma VR

Nasza platforma wirtualnej rzeczywistości obsługuje w pełni interaktywne doświadczenia i mobilne aplikacje VR. Obsługujemy wszystkie nowoczesne zestawy VR, w tym: HTC Vive, Oculus Rift, Oculus Go, Samsung Gear VR i wiele innych. Sprawdzony sprzęt to niższe ryzyko, wcześniejsze wdrożenie produktów na rynek i mniejsze koszty.

Oculus

Gear VR

HTC Vive

Daydream

Cardboard

Nasze Aplikacje

Kilka zbudowanych przez Nas aplikacji

Napisz do nas

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, produktach lub możliwościach współpracy, po prostu zostaw swój adres e-mail. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i dostarczy wszelkich potrzebnych informacji.

Masz pytania? Zostaw swój email albo napisz do nas na [email protected] i opowiedz nam o swoim pomyśle.